TombLand - Kraina Raiderów

Witam w TombLand! Jest to nasza kraina Raiderów, co znaczy że jest to FunClub Lary Croft! Zapraszamy!


#1 2010-05-30 18:28:07

 DonaRaider

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 70
Punktów :   

Coś o Nas!

No więc karzdy niech napisze coś o sobie

No to ja mogę pierwsza:
     Mam na imię Dominika, ale mówią na mnie Dona lub Lara (mówcie na mnie Dona, bo jakbyscie mówlili Lara to nie wiedziałabym o kim mówicie o prawdziwej czy o mnie) Mam 13 lat i chodzę do I gimna xD Lubię gry! Wręcz kocham je! Moją pierwszą grą w którą grałam był Soul Calibur 3 miałam wtedy ok. 8 lat... i dlatego bijatyki to są dla mnie świetne, jednak Tomb Raider jest lepszy! Lare "pokochałam" za pierwszym razem i już tak zostało... mam też wiele innych gier ale nie bede teraz oi nich się rozpisywała.
     Dobra to teraz opiszę swój wygląd. Mam długie, ciemno-brązowe włosy, są lekko kręcone... a nie raz całkiem proste O.o Wiem dziwne xD Oczy mam piwne (dla tych co nie wiedzą wszystkiego: PIWNE-BRĄZOWE)  i niby duże (tak mi raz kolezanka powiedziała "Masz ładne duze oczy) lol... ja właśnie zawsze myślałam ze mam brzydkie małe oczy xD. Kocham zwierzaki! szczególnie świnki morskie ;p są słitaśne xd i co tu jeszcze no może co mnie interesuje? Więc już od czasu gdy chodziłam do przedszkola/zerówki chciałam być archeologiem, już wtedy oglądałam mój ulubiony film - Indiana Jones'a... znałam wszystkie czesci na pamieć i oglądałam jak mój brat gra w Indiana Jones and The Emperor of Tomb czy jakos tak i mn ie to zaciekawiło ;D Potem pojawił się TR i znowu archeologia. Lubie też biologie i chemię.... dziwne? nie, bo puki są łatwe rzeczy może być fajnie... z biolii mam 3, nauczycielka mnie chyba nie lubi, mimo ze sie tego ucze. Mówie po "polsku, angielsku, niemiecku i ucze sie: japonskiego, francuskiego, arabskiego, chińskiego, włoskiego, hiszpanskiego... ale nie umiem jeszcze tak świetnie, dopiero sie ucze lub mam zamiar... Mówią że jestem ambitna, to prawda, ale tylko wtedy kiedy mi na czymś zależy ;D
Hmm...interesuję się fotografią, a w przyszłości chciałabym być archeologiem oraz biologiem-dziennikarzem (nie wiem jak sie ta praca nazywa xD chodzi o to ze tak jeździc po świecie, zwiedzać i opowiadac o tym w TV ;D Miejsce które chciałbym zobaczyc to Japonia, Amazonia i Egipt  i pare innych takich jak Paryż , Madryt czy USA xD
        Najchętniej oglądam filmy (horrory, komedie i przygodowe jak TR) Fajne sa też "starsza pani musi zniknąć" " poznaj mojego tate" "anakonda" "Krzyk" "oszukac przeznaczenie" "zejscie" itd.

Troche sie napisalam xD Licze ze Wy tez cos napiszecie ;D

Offline

 

#2 2010-05-30 21:03:12

gogotr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

nazywam się Mateusz i jestem fanem lary mam 10 lat,ja grałem w mało gier 1 grom oczywiście był Tombraider kiedy miałem 6 lat zagrałem 1 raz w larę to była tr legend,a wciągłem się w larę za pomocę wujka on se kupił tr 2 a ja miałem 4 lata i patrzyłem jak on gra puźniej mnie wciągło.Mam długie włosy (jak na chłopaka)brązowe,mam zielone oczy,mam tagrze 2 młodsze siostry,a ta starsza która ma 4 bardzo lubi larę (to moja szkoła xD)   
sory za błędy ale niecierpię ortografi

Ostatnio edytowany przez gogotr (2010-05-30 21:18:22)

Offline

 

#3 2010-05-31 17:04:43

 DonaRaider

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 70
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

Spoko, kto tu patrzy na błędy? xD

Ps. Skoro Twoja siostra też kocha Lare, to zaproś ją na te forum, nie założy konto i będzie można gadać i innymi Pozdrów ją ode mnie ^_^

Offline

 

#4 2010-05-31 17:55:27

Madlenee

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 43
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

Witam .
Mam na imię Magda .
Mam  12 lat,jestem w podstawówce .
Bardzo interesuję się Tomb Raiderem oraz Larą .
Nie przepadam za subkulturą Emo ,ale lubię Gotyk .
To tyle : )


http://tombplus.pun.pl/
    -Najlepsze forum o Tomb Raider .

Offline

 

#5 2010-05-31 18:03:58

 DonaRaider

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 70
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

Witaj Madziu! Cieszę się że dołączyłaś do nas i mam nadzieje że dobrze będziesz się bawiła

Offline

 

#6 2010-05-31 18:38:33

Protoss:D

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

Mam na imię Kuba i mam 13 lat.Jestem brunetem.TR bardzo mnie wciągnęło gdy zagrałem w Legend.Moją pasją jest:terrarystyka,akwarystyka,sport,gry .Oprócz TR gram jeszcze w diablo 2 lod, divine divinity,beyond divinity,starcraft,faltout,NFS.Filmy TR.Kolebka życia jest fajna ale na pierwszej części trochę się zawiodłem (film był średni ale nie zły).No to wszystko mam nadzieję że forum się rozwinie.

Offline

 

#7 2010-06-01 15:57:10

 DonaRaider

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 70
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

Nie no ja tu jakies wypracowanie pisze a Wy poprostu szczegóły xD ale miło Was poznać
Lol myślałam że nie ma tak dużo fanów TR w moim wieku albo około 13 O.o To super xD

PS. Też mam nadzieje ze forum sie rozwinie, no ale zostało założone w niedziele, czyli 3 dni temu wiec to niezle jak na taki krótki czas ^^,
Jestem dumna xD zart... ale mam nadzieje ze nie przestaniecie mi pomagać i rozwijać te forum ;D

Offline

 

#8 2010-06-01 23:49:26

 Who's bad

Nowy użytkownik

Skąd: Tam gdzie Lara
Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

czy na forum nie powinno być 2 lub 3 moderatprów
jestem Natalia
kocham Michaela Jacksona i Lare
mam psa Fige i kanarka Piotrusia Michaela Micigolskiego-Jackson
mam 12 lat i jak bym się urodziła 2 dni wcześniej to bym miała 13
i jak mało osób na ziemi uwielbiam matme to mójh ulubiony przedmiot

Offline

 

#9 2010-06-02 15:32:27

 DonaRaider

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 70
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

Heh, miło Cię poznać Nat ;D Moge tak do Cb mówić? 
Oczywiście, moderator będzie ale jeszcze nie teraz tylko pozniej...na razie myślę ze najlepiej bedzie sie nadawac ta osoba która bedzie forum reklamować i zapraszac swoich przyjaciół oraz ta która bedzie aktywna i czesto bedzie pisała

A i z okazji zblizających się Twoich urodzin forum życzy Ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEŁNIENIA MARZEŃ ;**

Offline

 

#10 2010-06-03 13:26:20

Kinia24Lara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

Hello ^.^
Mam na imię Kinga i mam 14 lat Interesuje się grami komputerowymi a najbardziej oczywiście TR Lubię też muzykę i lubię rysować Prowadzę strony LaraXCroft
Mam nadzieje, że mnie polubicie

Offline

 

#11 2010-06-03 14:00:53

 DonaRaider

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 70
Punktów :   

Re: Coś o Nas!

Kiniu, ja już od dawna Cię bardzo lubię! XDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsmsux.pun.pl www.fifakrotoszyn.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl www.ecdl.pun.pl www.zksizolator.pun.pl